"זה כעשר שנים אני מרגיש במידה גדלה והולכת שאינני בקו הבריאות. ההרגשה הנוחה שגופך נשמע לך מכל הבחינות, שגופך פועל גם בלי שאתה שם לב אליו ודואג לו כל הזמן, ההרגשה הנוחה הזאת, שרוב בני-האדם שואבים ממנה תמיד את עליזותם ובייחוד את היכולת להתנהג בחופשיות – ההרגשה הנוחה הזאת חסֵרה לי."

– פרנץ קפקא

{ מתוך הספר "מכתבים אל פליציה" }

אם גם את יכולה להזדהות עם מה שנכתב למעלה, סימן שהגעת למקום הנכון.

שמי לאה טנא וכאישה אני מאמינה שכל תקופה בחיים היא בעלת יופי עצום. נשים רבות מייחלות לשוב ולהיות בנות 18, אך אני חושבת שאישה ככל שהיא מתבגרת יותר, היא הופכת בשלה יותר, מודעת יותר ויכולה לשלב בין חוזק לבין רכות בדיוק במינונים הנכונים.

גוף האישה הוא יצירת מופת, למרות שה"תחזוקה" שלו לעיתים קשה עבורנו מאוד, וסת, הריונות, לידות, קיום יחסים, שינויים הורמונאליים, ועוד.. כל אלה לפעמים הם כמו משרה שניה בשבילנו ודורשים התעסקות רבה, עד כדי כך שלפעמים אנחנו מעדיפות לברוח לפתרונות כמו כדורים או ניתוחים וכך חושבות שהסרנו מעצמנו את עול הטיפול בכך, אך זו לא האמת.

האמת היא שכמו כל דבר בחיים, אם אנחנו רוצות להשיג תוצאות טובות, שישפיעו וישארו לאורך זמן, אנחנו צריכות מוּכָנוּת, נְכוֹנוּת, יכולת וזמן להשקיע כדי לראות תוצאות. 

ברגע שנכיר את הגוף שלנו הגוף שלנו ונבין מה הביא אותנו למצב בו אנו נמצאות וכאשר נדע מה בדיוק אנחנו צריכות לעשות, נוכל לשלוט בכל התופעות האלה בצורה הרבה יותר טובה ומועילה לחיים.

על עצמי – את התואר בפיזיותרפיה למדתי באוניברסיטת תל-אביב, לאחר מכן עברתי קורסים רבים בנושאים אורטופדים שונים והובלתי פרויקטים מגוונים בתחום קידום הפיזיותרפיה.

את ההתמחות שלי בנושא שיקום רצפת האגן רציתי לעשות מהרגע הראשון ששמעתי על התחום הזה, היה לי ברור שהמודעות אליו נמוכה מדי, שהבושה ביחס אליו גדולה מדי ושהצורך בו גובר על שניהם יחד. מאז שסיימתי את ההתמחות אני עושה ככל יכולתי כדי לעזור, לטפל ולהדריך נשים כי אני מאמינה שאלו דברים שכל אישה צריכה לדעת ולפעול על פיהם כל החיים וחבל שרובנו נזכרות רק כשהמצב הוא בלתי נסבל.

זה המקום להודות לכל מי שעזר ועוזר לי לאורך הדרך, בראש ובראשונה למשפחה היקרה שלי שמעודדת ומפרגנת למרות שהמילים "רצפת האגן" הפכו לחלק משגרת היומיום בביתנו..

לתמי אוגולניק מקופ"ח מאוחדת שהתמיכה שלה, המילולית והבלתי מילולית היו בשבילי רוח גבית לצמיחה ונתינה.

למכון פוע"ה על הקשר החם ועל כך שמשמח לדעת שיש גוף שלא מתבייש לטפל בנושאים האלה ודואג לכל הנשים והזוגות שמגיעים אליו.

לכל האנשים המקסימים שפגשתי בדרך ועזרו לאתר הזה לקום – עדן אוריון שחולק מהידע והזמן שלו לכל דורש, אמיתי תנעמי המוכשר מ"עיצוב אמיתי" ואיילה וולפסון אשת האשכולות שהביאה את הכל לידי מימוש.

לכל המטופלות שלי, שאני לומדת מהן המון והן נותנות לי את הכוח להמשיך

ולבורא העולם שנותן לי את היכולת להיות שליחה טובה.

כיום יש לי קליניקה פרטית ביישוב אבן שמואל  ואני גם עובדת בהסדר עם קופ"ח מאוחדת באיזור המרכז והדרום.

אני כאן כדי לעזור ולתת לך את הידע, ההבנה והכלים שיאפשרו לך לשפר את איכות חייך במידה ניכרת ,להפחית כאבים, למנוע ניתוחים מיותרים ועוגמת נפש רבה.

כל אישה, בכל גיל שסובלת מתופעות הקשורות ברצפת האגן או רוצה למנוע אותן מבעוד מועד, מוזמנת להגיע אלי ולקבל טיפול אישי ומקצועי תוך ליווי מתמיד לאורך הדרך עד להשגת המטרה הרצויה.